Mafsallı Tente
?>
Mafsallı Tente

Mafsallı tente, genelde dış mekânlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Mafsallı tente dar manevra alanlarına sahip mekânlarda kullanılan,.

MORE
Pergola Tente

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir. Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır. Dilerseniz.

MORE
pergola tente
Çift Açılır T Tente
?>
Çift Açılır T Tente

Çift Açılır T Tente her iki yana açılabilen ve altındaki oturum alanını kısıtlamadan rahat bir oturum sunan tente çeşitidir. Çift Açılır T Tente sayesinde açık alanlarınızı hiç kısıtlamadan, her alanı kullanarak, kullanılan alanda yer kaybı yaşamazsınız. Firmamız.

MORE
Körüklü Tente

Körüklü tente uygulamalarında kullanılan düz ve simetrik sistemlerin aksine, körüklü tente uygulamaları daha oval bir düzenek olarak uygulanmaktadır. Pencere ve balkonlar başta olmak üzere birçok alanda kullanılan körüklü tente modelleri, isimlerini kapanıp açılma esnasında körüğe benzeyen görünümlerinden.

MORE
Körüklü Tente
GET TO KNOW US

OUR TEAM

AHEMED KAMAL

Senior Advisor

MONA MAHMOUD

Web Designer

KALED ABDO

Creative Designer

MAI MAMAL

Human Resources